Ana sayfa

Shenzhen Niyakr Technology Co., Limited

Çin Shenzhen Niyakr Technology Co., Limited Sertifikalar
Çin Shenzhen Niyakr Technology Co., Limited Sertifikalar
Teşekkürler, çok hızlı nakliye ve iyi bir şirket çalışmak için .. teşekkürler

—— Kaitlin Wood

Bu satın alma işleminden çok memnunum. Fiyat çok adil, nakliye inanılmaz hızlı ve müşteri hizmetleri yukarıda ve ötesinde oldu. Çok yardım ettiler ve siparişimin üzerine, istediğim gibi olduğundan emin oldum.

—— Roberto Uboldi

Bu tüm zamanların en iyi hizmeti. led panel iyi çalışır. . Çok düzgün ve mükemmel 1000% her zaman burada sipariş tutar. mükemmel

—— Levar Carter

Süper hızlı kargo. Kaliteli ürün. Tekrar Sipariş Verilecek. Çok teşekkürler. A +++++

—— Torsten Rottmann

Açıklama çok doğru ve Frank, sipariş ile bir çift sorunları ile çok yardımcı oldu ve bana sormak en iyi hizmeti ile bana sağlanan herhangi bir soruya cevap istemi. Teşekkürler.verry gooood !!! mükemmel!!!!

—— Simeon Lashley

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Niyakr Technology Co., Limited

1 2 3
Shenzhen Niyakr Technology Co., Limited Shenzhen Niyakr Technology Co., Limited Shenzhen Niyakr Technology Co., Limited

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Okyanusya
Markalar : NIYAKR
No. Çalışanları : 150~180
Yıllık satış : 2000,0000-3000,0000
Yıl kurulan : 2007
İhracat p.c : 80% - 90%
NIYAKR Technology Co, LTD LED ekran araştırma ve geliştirme, üretim konusunda uzmanlaşmış bir lider LED ekran uygulamaları ürünleri ve çözümleri sağlayıcısıdır. Profesyonel kanal müşterileri ve son kullanıcılar için yurtiçinde ve yurtdışında yüksek kaliteli, yüksek performanslı LED uygulamaları ve çözümleri sunmaya adanmış satış ve servis.

Firmamız yüksek kaliteli profesyonel ve teknik personel ve gelişmiş modern sofistike üretim ekipmanları bir gruba sahiptir. Her LED ekranını rekabetçi ürünlere dönüştürerek sıkı kalite yönetimi uyguluyoruz. Ürünlerimiz Avrupa CE ve Amerikan FCC Sertifikalarını geçmiştir. Bazı ürünler benzer ürünlerdeki uluslararası ileri seviyeye ulaşmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışından gelen hammadde tedarikçileri ve dağıtıcılarına güvenin yanı sıra, kendimiz de stratejik ittifaklar avantajları, tam olarak gerçekleştirilmiş kaynak paylaşımı, işi paylaşma ve işbirliği yapma, birbirlerinin güçlü yanlarını ve verimli işbirliğini tamamlarlar. Günümüzde, reklam, pub, havaalanı, istasyon, liman, spor salonu, bankalar, okul, fabrika, postane, alışveriş merkezi, hastane, gelir ofisi, müşteri, denetleme merkezi vb. Sektörlerde yaygın olarak kullanılan LED Ekranda yer alıyoruz. Tüm ürünler Amerika, Rusya, Büyük Britanya, Fransa, Austrilia, Yunanistan, İtalya, Japonya, Güney Kore, Tayvan, Kazakistan, vb ihraç edilmektedir.

Bol miktarda fon, profesyonel güç ve istikrarlı kaliteye bağlı olarak, hızlı ve eksiksiz hizmet ve en rekabetçi ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Firmamız, tüm dünyada müşterilerine hizmet vermek için uluslararası gelişmiş yönetim boyun ve boyun yapma, teknoloji geliştirmek için elimizden geleni çalışarak, net yüksek kaliteli konumlandırma var.

Müşterilerimizle birlikte büyüyoruz ve müşterilerimizden gelen geri bildirimleri takdirle karşılayacağız. Bu, ürünlerimizi iyileştirmemiz için bize büyük bir yardımcı olacak. Kalıcı bir ilişki yaratmak için bir araya gelelim ve bu işte size yardımcı olalım.

Bizi ziyaret etmek sıcak karşılama!

İletişim bilgileri
Shenzhen Niyakr Technology Co., Limited

Tel: 86--13717003058

Faks: 86-755-83260875

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)